Elbit
plen

specjalistyczne

powłoki galwaniczne

skontaktuj się z nami 

32 764 23 87

Barwienie aluminium

Proces anodowania aluminium i jego stopów może być zakończony nałożeniem dowolnego koloru na powstałą powierzchnię tlenkową, co znacznie poprawia jej estetykę. Proponowana przez nas paleta barw spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy olbrzymi wybór, od kolorów klasycznych, jak: czerwony, żółty, zielony, czarny, poprzez różne odcienie szarości, brązu, beżu, granatu czy fioletu…

Porowata struktura powłoki tlenkowej pozwala na dokładne i trwałe zabarwienie powierzchni, co ma nie tylko zastosowanie dekoracyjne, ale również techniczne:

  • umożliwia identyfikowanie części po kolorze,

  • poprawia właściwości optyczne,

  • zwiększa promieniowanie cieplne.

Kolory na aluminium o niewielkich ilościach dodatków stopowych (PA0,PA1, PA2) są mocno intensywne, natomiast kolory na aluminium z dużymi domieszkami krzemu, miedzi lub manganu stają się mniej intensywne z widocznym szarym, matowym odcieniem.

Galeria zdjęć

barwione karabińczyki
Elbit
Elbit
Napisz do nas
Imię i nazwisko*
Twój E-mail*
Telefon
Przepisz kod* token


Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij