Elbit
plen

specjalistyczne

powłoki galwaniczne

skontaktuj się z nami 

32 764 23 87

Cynowanie

Powłoki cynowe stosuje się głownie w celu poprawy lutowności przewodów miedzianych, zabezpieczenia powierzchni stykowych przed utlenieniem oraz ochrony przed działaniem siarki w czasie gumowania. Antykorozyjne właściwości cyny wykorzystywane są również w przemyśle spożywczym. Związki cyny nie tworzą trujących substancji, dlatego są całkowicie bezpieczne dla organizmu człowieka; powłokami cynowymi pokrywa się np. naczynia kuchenne, sztućce, wnętrze puszek czy pojemników na żywność lub elementy maszyn mających kontakt z żywnością.

Wykonujemy cynowanie z połyskiem w bębnach i na zawieszkach, w kąpielach siarczanowych, w oparciu o technologię firmy Schlotter. Cynujemy:

  • żelazo i stal,

  • wyroby z mosiądzu (przed nałożeniem powłoki cynowej stosujemy podkład z miedzi lub niklu).

Dobrą jakościowo powłokę cynową jesteśmy w stanie zapewnić dzięki regularnym analizom kąpieli cynowych oraz właściwemu przygotowaniu powierzchni poddanej cynowaniu. W zależności od jej rodzaju i stopnia zabrudzenia czy deformowania, stosujemy: trawienie, odtłuszczanie elektrochemiczne i chemiczne oraz dekapowanie (odtlenianie powierzchni przed nałożeniem właściwej powłoki galwanicznej).

Galeria zdjęć

Elbit
Elbit
Elbit
Elbit
Elbit
Elbit
Napisz do nas
Imię i nazwisko*
Twój E-mail*
Telefon
Przepisz kod* token


Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij