Elbit
plen

specjalistyczne

powłoki galwaniczne

skontaktuj się z nami 

32 764 23 87

Niklowanie wysokofosforowe

W ramach niklowania chemicznego oferujemy nakładanie powłok nisko-, średnio- i wysokofosforowych. Niklowanie wysokofosforowe – z udziałem fosforu na poziomie 9-15 procent znacznie poprawia właściwości mechaniczne i metalurgiczne powłoki, podwyższając jej odporność na korozję. Szczególną wagę przykładamy do przygotowania powierzchni, która ma zostać poddana niklowaniu wysokofosforowemu, bowiem jej stan ma znaczny wpływ na efekt końcowy. Powierzchnia błyszcząca i wolna od różnego rodzaju defektów czy uszkodzeń pozwoli na uzyskanie najlepszych rezultatów. W zależności od rodzaju powierzchni, zapewniamy różne sposoby jej przygotowania, m.in.: czyszczenie chemiczne, trawienie alkaliczne czy dekapowanie. Na powierzchnię wolną od zanieczyszczeń i innych defektów nakładamy powłokę niklową wysokofosforową.

Jakość wytworzonych przez nas powłok w drodze niklowania wysokofosforowego kontrolowana jest przy pomocy nowoczesnego spektrometru rentgenowskiego. Dzięki temu możemy zagwarantować powłoki spełniające najwyższe wymagania, zaspokajając potrzeby tak wymagających branż, jak: lotnicza, górnicza czy petrochemiczna.

Napisz do nas
Imię i nazwisko*
Twój E-mail*
Telefon
Przepisz kod* token


Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij