Elbit
plen

specjalistyczne

powłoki galwaniczne

skontaktuj się z nami 

32 764 23 87

Złocenie

Powłoki galwaniczne z użyciem złota wbrew pozorom nie mają zastosowania wyłącznie dekoracyjnego. Złoto doskonale sprawdza się w przemyśle elektrycznym i elektrotechnicznym. Złocenie styków i obwodów drukowanych znacznie poprawia ich przewodnictwo elektryczne i przewodność stykową. Wykonujemy najważniejsze rodzaje złocenia: chemiczne, elektrolityczne twarde w kąpielach kwaśnych oraz słabo-kwaśnych, a także złocenie elektrolityczne miękkie. Każda powłoka z użyciem złota, w zależności od rodzaju kąpieli galwanicznej, będzie charakteryzować się nieco innymi parametrami.

Jeżeli zależy Ci na powłoce galwanicznej, która zawiera 100% złota (bez dodatków stopowych), daje równomierną grubość pokrycia i charakteryzuje się dobrą lutownością i przyczepnością, wybierz złocenie chemiczne.

Jeżeli zależy Ci na zachowaniu połysku podłoża, nie chcesz stosować podkładu niklowego szczególnie w przypadku złocenia stali nierdzewnej, wybierz złocenie elektrolityczne twarde w kąpieli kwaśnej.

Jeżeli zależy Ci na zwiększonej odporności na ścieranie, wyższej wytrzymałości chemicznej przy zachowaniu dobrego przewodnictwa elektrycznego i bardzo dobrej przewodności stykowej, wybierz złocenie elektrolityczne twarde w kąpieli słabo-kwaśnej.

Jeżeli zależy Ci na powłoce z czystego złota o dowolnej grubości, która zapewnia doskonałą szczelność pokrycia nawet przy niewielkiej grubości, zdecyduj się na złocenie elektrolityczne miękkie.

Wszystkie rodzaje złocenia wykonujemy w urządzeniach obrotowych i na zawieszkach.

 

Galeria zdjęć

Elbit
Elbit
Elbit
Elbit
Elbit
Elbit
Elbit
Elbit
Elbit
Napisz do nas
Imię i nazwisko*
Twój E-mail*
Telefon
Przepisz kod* token


Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij